Instytucja publiczna „Centrum Informacji Turystycznej Lazdijai”

Ślimak dom

Zagrody agroturystyczne

Kontakty

Gospodarstwo agroturystyczne położone jest w pobliżu pięknego jeziora Dusia zwanego "Dzūkų jūra". Tutaj możemy zaoferować nie tylko spokojny odpoczynek, ale również przejażdżkę łódką lub rowerem wodnym, można również zarezerwować jacuzzi lub zagrać w siatkówkę, dzieci będą mogły skakać na trampolinie. Wieczorami można podziwiać zachodzące słońce na wyposażonym pomoście lub ławce, a także upiec grilla. Domek posiada wszystko, czego możesz potrzebować do wypoczynku lub pobytu z przyjaciółmi.

Przytulny dom dla Twoich ślimaków!

Przez cały rok

Starszeństwo

Šventežeris

Opinie

Napisać komentarz
 • Ba
  Baisu
  2023-07-12

  Nuotraukos gražios, o realybė baisi. Niekas nesutvarkyta, krantas BAISUS, vandens dviračiai atlipę šiukšlėmis visiškai neparuošti naudojimui,pieva iki kelių bristi reikia, kad papulti iki ežero,pavojingos teritorijos, tokios kaip - daromi pamatai su metaliniais strypais ir giliausiomis duobėmis, turėtų būti aptverti, nes žmonės ir su vaikais atvyksta.

 • li
  liepa
  2023-07-11

  Dar labai svarbu ,kad jūsų daiktai prie namelio net ir po didelio vėjo išliktų stovėti tvarkingai ,o gal gerau išvis asmeninių daiktų neturėti . Nes šeiminkė nepraleis progos paslačia nufotografuoti netvarką ir apie tai jums pranešti ,kai jūs dar esat namelio viduje .

 • As
  As
  2023-07-11

  Sodyba graži ,bet maudytis krantas tragiškas -nuklotas šiūkšlėmis ,kurios yra nevalomos . Suaugusiam bristi per tas šiūkšles yra bjauru ,o nekalbu apie vaikus kaip apmaudu atostogoms gauti tokį krantą. Šeimininkai nevalo ir tvirtina ,kad už valandos bus tas pats .Bet kiemo darbininkui sumokejus pinigus ir išgrėbus kranto dalį,kad būtų įmanoma įbristi į vandenį ,ten šiūkšlės nebesitinko viešnagės metu .

 • Li
  Linas
  2022-09-09

  Puikiai praleistas laikas,šauniausi,maloniausi šeiminikai,kiek esu sutikes

 • La
  Laima
  2021-09-23

  Kiek bebuvus, nuostabiauses laikas praleistas cia, ir dziaugiuosi kad radau toke nuostabe sotyba, ir jauciu nekarta dar ten apsilankysime, nuostabus savinikai tad tikrai nesigailiu buvus tenai❤️