Государственное учреждение "Лаздийский туристический информационный центр"

Дом улитки

Усадьбы сельского туризма

Контакты

Как с нами связаться?:

Усадьба сельского туризма находится недалеко от красивого озера Дусиа, которое называется «Дзуко юра». Здесь мы можем предложить не только спокойный отдых, но и прогулку на лодке или водном велосипеде, также можно заказать гидромассажную ванну или поиграть в волейбол, дети смогут попрыгать на батуте. По вечерам можно полюбоваться заходящим солнцем на оборудованном пирсе или скамейке, а также приготовить шашлык. В коттедже есть все необходимое для отдыха или проживания в компании друзей.

Уютный дом для ваших улиток!

Сезонность

Круглый год

Старчество

Швентежерис

Отзывы

Комментарий
 • Ba
  Baisu
  2023-07-12

  Nuotraukos gražios, o realybė baisi. Niekas nesutvarkyta, krantas BAISUS, vandens dviračiai atlipę šiukšlėmis visiškai neparuošti naudojimui,pieva iki kelių bristi reikia, kad papulti iki ežero,pavojingos teritorijos, tokios kaip - daromi pamatai su metaliniais strypais ir giliausiomis duobėmis, turėtų būti aptverti, nes žmonės ir su vaikais atvyksta.

 • li
  liepa
  2023-07-11

  Dar labai svarbu ,kad jūsų daiktai prie namelio net ir po didelio vėjo išliktų stovėti tvarkingai ,o gal gerau išvis asmeninių daiktų neturėti . Nes šeiminkė nepraleis progos paslačia nufotografuoti netvarką ir apie tai jums pranešti ,kai jūs dar esat namelio viduje .

 • As
  As
  2023-07-11

  Sodyba graži ,bet maudytis krantas tragiškas -nuklotas šiūkšlėmis ,kurios yra nevalomos . Suaugusiam bristi per tas šiūkšles yra bjauru ,o nekalbu apie vaikus kaip apmaudu atostogoms gauti tokį krantą. Šeimininkai nevalo ir tvirtina ,kad už valandos bus tas pats .Bet kiemo darbininkui sumokejus pinigus ir išgrėbus kranto dalį,kad būtų įmanoma įbristi į vandenį ,ten šiūkšlės nebesitinko viešnagės metu .

 • Li
  Linas
  2022-09-09

  Puikiai praleistas laikas,šauniausi,maloniausi šeiminikai,kiek esu sutikes

 • La
  Laima
  2021-09-23

  Kiek bebuvus, nuostabiauses laikas praleistas cia, ir dziaugiuosi kad radau toke nuostabe sotyba, ir jauciu nekarta dar ten apsilankysime, nuostabus savinikai tad tikrai nesigailiu buvus tenai❤️