Öffentliche Einrichtung "Lazdijai Tourism Information Center"

Schneckenhaus

Gehöfte für den ländlichen Tourismus

Kontakte

Das Landtourismusgehöft befindet sich in der Nähe des schönen Dusia-Sees namens "Dzūkų jūra". Hier können wir nicht nur eine ruhige Erholung, sondern auch eine Boots- oder Wasserradtour anbieten, Sie können auch einen Whirlpool buchen oder Volleyball spielen, Kinder können auf einem Trampolin springen. Abends können Sie auf dem ausgestatteten Pier oder der Bank die untergehende Sonne bewundern und vielleicht ein Barbecue backen. Das Ferienhaus bietet alles, was Sie für Ihre Erholung oder einen Aufenthalt bei Freunden benötigen.

Gemütliches Zuhause für Ihre Schnecken!

Saisonalität

Das ganze Jahr über

Älteste

Šventežeris

Bewertungen

Kommentieren
 • Ba
  Baisu
  2023-07-12

  Nuotraukos gražios, o realybė baisi. Niekas nesutvarkyta, krantas BAISUS, vandens dviračiai atlipę šiukšlėmis visiškai neparuošti naudojimui,pieva iki kelių bristi reikia, kad papulti iki ežero,pavojingos teritorijos, tokios kaip - daromi pamatai su metaliniais strypais ir giliausiomis duobėmis, turėtų būti aptverti, nes žmonės ir su vaikais atvyksta.

 • li
  liepa
  2023-07-11

  Dar labai svarbu ,kad jūsų daiktai prie namelio net ir po didelio vėjo išliktų stovėti tvarkingai ,o gal gerau išvis asmeninių daiktų neturėti . Nes šeiminkė nepraleis progos paslačia nufotografuoti netvarką ir apie tai jums pranešti ,kai jūs dar esat namelio viduje .

 • As
  As
  2023-07-11

  Sodyba graži ,bet maudytis krantas tragiškas -nuklotas šiūkšlėmis ,kurios yra nevalomos . Suaugusiam bristi per tas šiūkšles yra bjauru ,o nekalbu apie vaikus kaip apmaudu atostogoms gauti tokį krantą. Šeimininkai nevalo ir tvirtina ,kad už valandos bus tas pats .Bet kiemo darbininkui sumokejus pinigus ir išgrėbus kranto dalį,kad būtų įmanoma įbristi į vandenį ,ten šiūkšlės nebesitinko viešnagės metu .

 • Li
  Linas
  2022-09-09

  Puikiai praleistas laikas,šauniausi,maloniausi šeiminikai,kiek esu sutikes

 • La
  Laima
  2021-09-23

  Kiek bebuvus, nuostabiauses laikas praleistas cia, ir dziaugiuosi kad radau toke nuostabe sotyba, ir jauciu nekarta dar ten apsilankysime, nuostabus savinikai tad tikrai nesigailiu buvus tenai❤️