Instytucja publiczna „Centrum Informacji Turystycznej Lazdijai”

Cedr Glamping

Zagrody agroturystyczne

Brzmi jak lato, ale czekam na gości przez cały rok - co? Glamping na Kedrach!

Nazwa tej ekskluzywnej kwatery kojarzy się z latem, ale jest to domek typu POD, z którego można korzystać zarówno podczas mżawki w październiku, jak i słonecznego sierpnia oraz w słoneczny sierpień. Domki wyposażone są w nowoczesny system ogrzewania i chłodzenia oraz oczywiście wszystkie niezbędne udogodnienia: od toalety i prysznica po aneks kuchenny, mikrofalę, grill itp.

Cedar Glamping chaty znajdują się nad brzegiem jeziora. Możesz więc napić się kawy w łóżku i podziwiać urzekający widok. Może widzisz mgłę nad jeziorem? Cedar Glamping znajduje się w rejonie Łoździeje we wsi Zaliszki. Zaprojektowany na spokojne wakacje.

 

Starszeństwo

Šventežeris

Opinie

Napisać komentarz
 • La
  Laima&Valdas
  2023-10-01

  Puiki sodyba.....praleidom nuostabų paskutinį rugsėjo savaitgalį....... Nameliai tvarkingi,vaizdai užburiantys..... Dėkojam šeimininkams....

 • Vi
  Viktorija
  2022-08-15

  Nuostabi vieta, viskas apgalvota iki smulkmenų. Savininkė super moteris, pasitiko viską aprodė, papasakojo, kas kur kaip. Tikrai rekomenduoju! Sugryšime dar kartą !

 • Er
  Ervina
  2022-08-12

  Labai patiko apsilankymas sodyboje. Viskas apgalvota iki smulkmenų, tvarkinga, jauku. Graži ir prižiūrėta sodybos aplinka. Daug pramogų. Labai malonūs šeimininkai. Būtinai sugryšime dar kartą!

 • A.
  A.M + L.m
  2022-06-27

  Teko praleisti savaitgalį. Jei paklaustų manęs ar rekomenduoti galėčiau. Ta pasakyčiau NE NE NE vien dėl ten dirbančios savininkės. Namukai tvarkingi, bet savininkai šykštus taupantys elektra, NEMOKANTYS BENDRAUTI. Net kondicionieriai nebuvo pajungti ir realiai leido juos naudoti tik kai būsime kambariuke arba miegosime, KAI LAUKO TEMPERATŪRA 31 laipsnis šilumos. Tik atėjus susisodino kaip viščiukus TAISYKLIŲ SUPAŽINDINIMUI. Pilno instruktažo nebuvo pasakyta apart valtelės, kad keturi asmenys, DĖL ŠLAITO pasirašėme jei susižeistume jie neatsako, dėl irkelnčių kad negalima sausomoje sėdėti tik vandenyje ir buvome papildomai pasiėmė kubilą, net vakare trukdo su nurodymais kaip kas kur. Ryte atėjus savininkė sugeba svečius išvadinti " nemąstančiais" ir kūno kalba rodant rodomuoju pirštu į savo smilkinį sakė " jog mes nemąstome su galvą\ neprotaujame" palinkėjo pradėti galvoti su galvą. Namukus išsinuomojome iki sekmadienio 12 valandos, bet savininkė ir jos mama jau nuo 08:00 ryto tvarkėsi, argumentuotai jog nespės kitiems klientams susiruošti trukdant esamiems. Savininkei tikrai reikia nueiti į bendravimo su klientais kursus. Nes vadinti nemąstančiais, ar debilais, jei reikėtų pagalvoti kaip bendrauja nes tai klientais kuris mokamą jiems gauti paslaugą. Savininkai nėra pasiruošę normaliam darbui su klientais turint kaimo turizmo poilsiavietę ir nemanau ar turi pakankamai žinių kaip tai daryti. Kameros sudėtos, pažeidžiant duomenų apsaugą, o plius neinformuoja apie tai. Stebi ir komentuoja kokius daiktus ar kitus produktus atsineši. Stebi išvažiuojant ar ne duok dieve šakutę išsivežime į namus. Pasijutome kaip paaugliai ir kišenvagiai. Ima švaros mokestį grynais, sutartyje nėra to nurodyta, paprašius įrašyti ranka įsižeidė, kitą rytą nenorėjo atiduoti ir neatidavė. Pasakojo, jog buvo prieš tai mergvakaris merginos išpylė netyčia sultis, tai kaip suprantu švaros mokestį kažin ar atidavė. Pasakojo jog kažkurie kubilą ilgiau pakūreno, tai buvusiems svečiams liepė atpirkti kubilą. Jei kas vyksite su savininkais apsižiūrėkite kubilus, valtis irklentes susirašykite ką radote, kaip jie atrodė ir ką paliekate apsisaugant nuo jų. Kai mes buvome ant saulės buvo padėtos irklentės tai nuo karščio per siūles pradėjo leisti orą. Mumis apkaltino, kad mes ją sugadinome pradūrėme skylę. Jie turi įsigiję daiktų, bet patys nežino kaip juos naudoti, o gal čia žmonių norėjimas pasipelnyti. Negaliu pasakyti. Su šeimos draugais vykome praleisti gražaus savaitgalio, bet dėl savininkės jis buvo su gadintis. Tai gražios vietovės vertinimus gali sugadinti savininkai.