Public Institution "Lazdijai Tourism Information Center"

Cedar Glamping

Rural tourism homesteads

Sounds like summer, but waiting for guests all year round - what? Kedras Glamping!

The name of this exclusive accommodation is associated with summer, but it is a POD-type cottage that can be used in both drizzle in October and sunny August and in sunny August. The cottages are equipped with a modern heating and cooling system and, of course, all the necessary amenities: from toilet and shower to kitchenette, microwave, barbecue, etc.

Cedar Glamping huts are located on the shores of the lake. So you can have a coffee in bed and admire the enchanting view. Maybe you can see the fog above the lake? Cedar Glamping is located in Lazdijai district, Žališkė village. Designed for a quiet holiday.

 

Eldership

Šventežeris

Reviews

To comment on
 • Vi
  Viktorija
  2022-08-15

  Nuostabi vieta, viskas apgalvota iki smulkmenų. Savininkė super moteris, pasitiko viską aprodė, papasakojo, kas kur kaip. Tikrai rekomenduoju! Sugryšime dar kartą !

 • Er
  Ervina
  2022-08-12

  Labai patiko apsilankymas sodyboje. Viskas apgalvota iki smulkmenų, tvarkinga, jauku. Graži ir prižiūrėta sodybos aplinka. Daug pramogų. Labai malonūs šeimininkai. Būtinai sugryšime dar kartą!

 • A.
  A.M + L.m
  2022-06-27

  Teko praleisti savaitgalį. Jei paklaustų manęs ar rekomenduoti galėčiau. Ta pasakyčiau NE NE NE vien dėl ten dirbančios savininkės. Namukai tvarkingi, bet savininkai šykštus taupantys elektra, NEMOKANTYS BENDRAUTI. Net kondicionieriai nebuvo pajungti ir realiai leido juos naudoti tik kai būsime kambariuke arba miegosime, KAI LAUKO TEMPERATŪRA 31 laipsnis šilumos. Tik atėjus susisodino kaip viščiukus TAISYKLIŲ SUPAŽINDINIMUI. Pilno instruktažo nebuvo pasakyta apart valtelės, kad keturi asmenys, DĖL ŠLAITO pasirašėme jei susižeistume jie neatsako, dėl irkelnčių kad negalima sausomoje sėdėti tik vandenyje ir buvome papildomai pasiėmė kubilą, net vakare trukdo su nurodymais kaip kas kur. Ryte atėjus savininkė sugeba svečius išvadinti " nemąstančiais" ir kūno kalba rodant rodomuoju pirštu į savo smilkinį sakė " jog mes nemąstome su galvą\ neprotaujame" palinkėjo pradėti galvoti su galvą. Namukus išsinuomojome iki sekmadienio 12 valandos, bet savininkė ir jos mama jau nuo 08:00 ryto tvarkėsi, argumentuotai jog nespės kitiems klientams susiruošti trukdant esamiems. Savininkei tikrai reikia nueiti į bendravimo su klientais kursus. Nes vadinti nemąstančiais, ar debilais, jei reikėtų pagalvoti kaip bendrauja nes tai klientais kuris mokamą jiems gauti paslaugą. Savininkai nėra pasiruošę normaliam darbui su klientais turint kaimo turizmo poilsiavietę ir nemanau ar turi pakankamai žinių kaip tai daryti. Kameros sudėtos, pažeidžiant duomenų apsaugą, o plius neinformuoja apie tai. Stebi ir komentuoja kokius daiktus ar kitus produktus atsineši. Stebi išvažiuojant ar ne duok dieve šakutę išsivežime į namus. Pasijutome kaip paaugliai ir kišenvagiai. Ima švaros mokestį grynais, sutartyje nėra to nurodyta, paprašius įrašyti ranka įsižeidė, kitą rytą nenorėjo atiduoti ir neatidavė. Pasakojo, jog buvo prieš tai mergvakaris merginos išpylė netyčia sultis, tai kaip suprantu švaros mokestį kažin ar atidavė. Pasakojo jog kažkurie kubilą ilgiau pakūreno, tai buvusiems svečiams liepė atpirkti kubilą. Jei kas vyksite su savininkais apsižiūrėkite kubilus, valtis irklentes susirašykite ką radote, kaip jie atrodė ir ką paliekate apsisaugant nuo jų. Kai mes buvome ant saulės buvo padėtos irklentės tai nuo karščio per siūles pradėjo leisti orą. Mumis apkaltino, kad mes ją sugadinome pradūrėme skylę. Jie turi įsigiję daiktų, bet patys nežino kaip juos naudoti, o gal čia žmonių norėjimas pasipelnyti. Negaliu pasakyti. Su šeimos draugais vykome praleisti gražaus savaitgalio, bet dėl savininkės jis buvo su gadintis. Tai gražios vietovės vertinimus gali sugadinti savininkai.