VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Marso Virtuvėlė

Greitas maistas
,,MARSO VIRTUVĖLĖ “ - mobili profesionali virtuvė ant ratų su patyrusių virtuvės meistrų komanda! Šiuo metu darbuojamės Metelių kaime netoli nuostabaus Metelių ežero, tačiau teikiame ir išvažiuojamojo maitinimo paslaugas mažose ir didelėse šventėse, gimtadieniuose, krikštynose, vestuvėse.
Mūsų komanda siūlo viską, ko tik gali prireikti surengti išvažiuojamąjį furšetą ar banketą. Tai galimybė patiekti maistą ir sudaryti sąlygas svečiams vaišintis ten, kur tik Jūs pageidaujate! Aptarnaujame įmonės renginius tiek gamtoje, tiek uždarose patalpose!
 
Atvažiuojame su nuostabaus grožio ir dizaino priekaba, o Meniu galime suderinti iš anksto. Mūsų išskirtinumas , kad galime kokybiškai kepti picas, burgerius, įvairius blynus , grilio patiekalus ir kitus patiekalus, nes visa įranga mūsų ,,Marso virtuvėlėje’’ – karšti ir švieži patiekalai tiesiai patiekiami svečiams!

Laukiame Jūsų užsakymų! Mes Jūsų paslaugoms!

Dėl konkretaus darbo laiko Meteliuose galite skambinti nurodytu telefonu arba informaciją rasite mūsų facebooke paskyroje Marso virtuvėlė

 

Atsiliepimai

Komentuoti