Apie mus

VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“ įsteigtas 1999 metų balandžio 1-ąją Lazdijų rajono savivaldybės tarybos sprendimu. Tai buvo viena iš pirmųjų tokio pobūdžio įstaigų Lietuvoje.

Lazdijų turizmo informacinis centras jau daugiau nei 20 metų dirba tam, kad kuo daugiau Lietuvos ir pasaulio gyventojų galėtų atrasti Lazdijų krašto lobius. Čia kaupiama bei teikiama informacija apie Lazdijų krašto lankomus objektus ir turizmo paslaugas, kuriami turistiniai maršrutai, rengiami ir platinami turistiniai-informaciniai leidiniai, platinami Lazdijų kraštą reprezentuojantys suvenyrai. Turizmo informacinis centras Lazdijų kraštą reprezentuoja didžiųjų Lietuvos miestų šventėse, tarptautinėse turizmo parodose Lietuvoje ir užsienyje.

2008 metais duris atvėrė naujutėlaitis turizmo informacinio centro pastatas Lietuvos–Lenkijos pasienyje. Modernus informacinis turizmo centras pasienyje keliautojams reprezentuoja ne tik Lazdijų kraštą, bet ir visą Lietuvą. Tai yra pirmoji keliautojų iš Europos, Šiaurės ir Pietų Amerikos stotelė Lietuvoje, kur juos sutinka besišypsantys ir visada pagelbėti pasiruošę centro darbuotojai.