VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Gojus

Restoranas

Kontaktai

Darbo laikas:
I 10:00 — 17:00
II 10:00 — 17:00
III 10:00 — 21:00
IV 10:00 — 21:00
V 10:00 — 00:00
VI 10:00 — 00:00
VII 10:00 — 17:00

Restoranas - svečių namai „Gojus“ – išrankiems, vertinantiems patogumą, komfortą ir europietiškos virtuvės šedevrus surengs išskirtinę šventę jums ir jūsų svečiams. Čia patogu švęsti vestuves, jubiliejus, krikštynas, kitas asmenines šventes, rengti įmonių banketus, ar konferencijas. Erdvioje banketų salėje telpa 70 svečių, restorane – daugiau kaip 30. Svečių namai „Gojus“ įsikūrę pačiame Lazdijų miesto centre priešais bažnyčią. Tai visas paslaugų kompleksas jūsų šventei, pramogai ir poilsiui vienu metu. Čia jus palepinsime ne tik ypatingo skonio gurmaniškais patiekalais, bet ir kelių rūšių pirčių bei sukūrinės vonios malonumais. Jūsų mylimam žmogui ar jubiliatui geriausia dovana – spa procedūros proto ir sielos atgaivai. Mėgstantiems aktyvų poilsį „Gojuje“ įrengta sporto salė, vakarais virstanti kino filmų erdve. Po gausybės pramogų jūsų laukia ramus poilsis jaukiuose apartamentuose. Čia gali nakvoti 18 svečių. Restoranas - svečių namai „Gojus“ – jūsų verslui bei asmeninėms šventėms. Viskas sukurta ypatingai jūsų akimirkai.

Taip pat norime pristatyti ir pakviesti apžiūrėti trečiame aukšte įsikūrusią mūsų Didelio Namo mažą istorinį ekspozicijų kampelį, kurį sukūrė Rūta ir Gintas.
Šios ekspozicijos uoga ant torto yra Sofijos Kanaverskytės kūrinys - paveikslas pavadinimu “Vertybių perkainavimas”. Apie jį autorė sako taip:
“Šiandien visas pasaulis virtęs prekystaliu. Žmonių santykiai grįsti pinigais: ir politiniai, ir kultūriniai, ir religiniai bei asmeniniai. Kristus, paėmęs į ranką rimbą, užsimoja ant pinigų srauto, reikšdamas savo požiūrį į sureikšmintą piniginę vertę. Kur dingo dvasinės vertybės.‘‘
Materialinės vertybės visada išlieka. Jos gyvos daiktuose, nuotraukose, prisiminimuose. Dvasines vertybes mes kiekvienas puoselėjame, norėdami išlikti didžiais žmonėmis. 

Ekspoziciją galite apžiūrėti nemokamai restorano darbo valandomis.

Virtuvė

Lietuviška
Europietiška

Sezoniškumas

Visus metus

Atsiliepimai

Komentuoti