VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Sodyba „Vitrūna“

Kaimo turizmo sodybos

Kaimo turizmo sodyba "Vitrūna" įsikūrusi ant nuostabaus Dusios ežero kranto, Metelių regioninio parko teritorijoje.

Dusia - vienas didžiausių ir švariausių Lietuvos ežerų.

Skaidrus vanduo, puikus lėkštas krantas idealiai tinka ir vaikams. Ežero vėsa, gamtos ramybė - toli gražu ne vieninteliai sodybos "Vitrūna" privalumai. Čia galite išnuomoti vandens dviračius, irklines valtis,laivą- katamaraną. Anksti ryte išplaukę į žvejybą negrįšite be laimikio - Dusia vienas iš nedaugelio Lietuvos ežerų, kur veisiasi seliavos. O jei nenorit žvejoti ar plaukioti, galite maloniai praleisti laiką braidžiodami seklia Dusios pakrante po pasvirusiais medžiais ar tiesiog degintis saulėje.

Jei esate aktyvaus poilsio mėgėjas, čia rasite itin geras sąlygas. Sodyboje įrengtos paplūdimio tinklinio, futbolo, krepšinio aikštelės. Yra galimybė žaisti biliardą ir kriketą. Sezono atidarymo ir uždarymo progomis rengiami sporto mini turnyrai.

Mėgstantys minti dviračių pedalus sodyboje galės išsinuomoti šias dvirates transporto priemones.

Patogumai

Wi-Fi
Vaikų žaidimų aikštelė
Supranta angliškai
Supranta rusiškai
Pirtis
Automobilių stovėjimo aikštelė
Vieta palapinėms
Laužavietė
Židinys
Krepšinio / tinklinio aikštelė
Terasa
Dviračių nuoma
4 Gandrai
Dušas
WC
Patalynė
Laivo nuoma
Šašlykinių nuoma
Pavėsinių nuoma
Salės nuoma
Stacionarių kempingo namelių nuoma
Kemperių aikštelės nuoma

Sezoniškumas

Visus metus

Seniūnija

Seirijų

Atsiliepimai

Komentuoti
 • Va
  Vaida
  2022-08-13

  Mano atsiliepimas, pagrįstas apsilankymu 2 kartą Vitrūnoje. Vieta tikrai graži, tvarkinga su daug žadančia ramybe poilsiui naktį, kad nuo 22 val jokio triukšmo. Deja, šalia esančioje Medeinos stovyklavietėje muzika rusiška, “lietaus” repertuaro leidžiama visą naktį, poilsio jokio. Pasakius šeimininkams, jie žino, bet tipo negali nieko padaryti ir pasakė kvieskite policiją, suprask ne mūsų bėdos, o poilsiautojų, kurie poilsiauja Vitrūnoje. Faina vieta, bet šeimininkai nesusitvarko su tuo, kuom deklaruoja poilsį ir ramybę. Gaila.

 • Ed
  Edita
  2022-08-13

  Dėl nuolatinio triukšmo “Medeinoje” , ramybės nėra, negalima naktį miegoti. “Vitrūnos” šeimininkai toleruoja tokį kaimynų elgesį. Kadangi jau 3 m iš eilės kartojasi, daugiau čia nevžiiuosim ir niekam nerekomenduojm.