VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Sodyba "Pas Gintarą"

Kaimo turizmo sodybos

Sodyba "Pas Gintarą" yra poilsio, atsipalaidavimo ir nuostabios gamtos erdvė, kurioje galima pamiršti darbus ir rūpesčius, ir mėgautis ramybe. Erdvus sodybos plotas užtikrina svečių privatumą. Namelis yra aprūpintas visomis reikalingomis komunikacijomis. Sodyboje galima aktyviai leisti laiką, žaisti tinklinį, aktyvus sportas gryname ore, važinėjimas su dviračiais, leisti laiką prie laužavietės, meškerioti tvenkinyje.

Šeimininkai Gintaras ir Ieva pasirūpins viskuom ko tik Jums reikės ir atsakys į klausimus, kurie Jums iškils. Netoli sodybos yra tvekinys, kuriame karštą vasaros dieną galima išsimaudyti. Vaikai gali linksmai pralesti laiką ant supynių arba batuto. Jaukias, šiltas vasaros naktis galima praleisti prie laužavietės arba terasos. Vasaros metu, t.y. nuo gegužės iki rugpjūčio pabaigos į viešnagės kainą įeina apgyvendinimo paslauga, o už kitas paslaugas, pvz. malkos ar sodyboje užaugintos daržovės yra papildomas mokėstis. Vienos paros vienam asmeniui rankšluosčiai suteikiami už papildomą kainą.

Mes mėgstame palikti savo klientus patenkintus ir pailsėjusius. Stengsimės viskuo pasirūpinti ir suteikti Jums pačias geriausias sąlygas. Jei ieškote ramybės, sodyba "Pas Gintarą" yra puiki vieta!

Aplink Sodybą yra ežerai Dusia ir Rimietis, piliakalniai, galima pasivaikščioti, o taip pat grybauti miške.

Sodybos šeimininkai kalba šiomis kalbomis:anglų,lietuvių,lenkų,rusų.

Už papildomą mokestį yra galimybė atsivežti augintinį, susitarus iš anksto.

Seniūnija

Lazdijų

Atsiliepimai

Komentuoti