„Poilsis prie Veisiejo“

Kaimo turizmo sodybos

Kaimo turizmo sodyba „Poilsis prie Veisiejo“  įsikūrusi miške, Veisiejų regioninio parko teritorijoje , prie gražaus Sapiegiškių pilkapio. Tai puiki vieta ramiam poilsiui prie švaraus, žuvingo Veisiejų ežero. (iki ežero 60 metrų).

Šeimininkai kalba: angliškai, rusiškai, lenkiškai.

Atstumai:

  • 25 km - Seinai (Lenkija);
  • 37 km – Druskininkai;
  • 25 km – Lazdijai;
  • 150 km – Vilnius;
  • 120 km – Kaunas;
  • 300 km – Klaipėda.

Papildomos paslaugos:

Šeimininkė turi 2 kategorijos gido, kelionių vadovo pažymėjimus.

Pirmasis namas 14 vietų:

4 kambariai, virtuvė, poilsio kambarys , du WC ir dušu, kambariuose TV.

Antrasis namas 11 vietų:

4 kambariai, 2 virtuvės, 4 WC su dušais , kambariuose TV . Name yra rusiška pirtis, pokylių salė, vyno rūsys, šaškių ir šachmatų stalai, mini biblioteka.

Prie abiejų namų Jūs galite mėgautis 2 didelėmis terasomis su vaizdu į ežerą. Taip pat yra kubilas, kuriame gali maudytis vienu metu iki 10 žmonių. Sodyba yra pritaikyta ir vaikams: aptverta teritorija, mažas lauko baseinas, supynės ir kitos pramogos. Suaugusiems patogu žvejoti nuo tiltelio, norintys gali pasiplaukioti valtimi, vandens dviračiu už papildomą mokestį matorine valtimi. Vėlyvas išvykimas iki 15 val. (esant galimybei iš anksto suderinti su šeimininkais).

Maitinimas:

Sodybos svečiams yra pritaikytos visos sąlygos maistą pasigaminti patiems. Norintiems didesnio komforto maitinimas pagal susitarimą.

Sodyba yra miške prie Sapiegiškių pilkapio. Tai vieta ramiam ir aktyviam poilsiui. Iki Veisiejų ežero 60 m. Nakvynė su maitinimu 30 asm., rusiška pirtis ,kubilas, baidarės. Iki Lenkijos 25 km. Kalbama rusiškai, lenkiškai, angliškai, gido paslaugos.

Seniūnija

Kučiūnų

Atsiliepimai

Komentuoti