VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

"Saulėtekio baidarės"

Baidarių nuoma

Siūlome baidarių plaukimą Baltosios Ančios, Maros ir Zapsės upėmis. Taip pat galite paplaukioti Snaigyno ir Ančios ežeruose.

Maršrutai parenkami pagal kliento poreikį: ekstremalesni rekomenduojami jaunimui, o šeimoms su vaikais – siūlome nesudėtingus, ramius plaukimus. Vienu metu gali plaukti iki 80 žmonių grupė.

Kempinge „Saulėtekis“ priimamos įvairių dydžių poilsiautojų grupės: vienu metu gali poilsiauti iki 100 žmonių. Tai tinkamiausia vieta Jūsų pobūviams gamtoje: giminės susibūrimams, išleistuvėms, klasės susitikimams, sąskrydžiams, kolektyvo iškyloms ir kitiems renginiams.

Kempingo svečiai gali ramiai laiką leisti prie laužo ar jaukiose medinėse pavėsinėse, patys pasigaminti maistą tam įrengtose laužavietėse, vakare – atsigaivinti garinėje pirtyje ar kubile.

Pas mus galite ne tik išsinuomoti baidares, pabandyti plaukimą su irklente, taip pat siūlome išmėginti dviviečius ar keturviečius vandens dviračius, kuriuose tilpsite su visa šeima. Mėgstantiems žvejybą galime išnuomoti medinę valtį.

Atsiliepimai

Komentuoti