VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Levandų laukas

Pramogos

Įkvėpkite tyro ir gaivaus Lazdijų krašto oro. Norintiems pamatyti ir užuosti šį bei tą neįprasto, siūlome pasivaikščioti po Kurdimaksčių k. augančius levandų laukus ir pakvėpuoti jų kvapu prisotintu oru.

Liepos mėnesį organizuojamas „Levandų festivalis“, kuris pritraukia ne tik vietinius, bet ir daugybę keliautojų iš įvairių Lietuvos kampelių. Pernai „Levandų festivalio“ metu buvo prekiaujama levandų daigais, gyvomis levandų puokštelėmis, levandų kvapiaisiais maišeliais, hidrolatais, kremais, eteriniais aliejais, levandiniais saldainukais. Buvo galima paskanauti šašlykų, ledų ir net levandų limonado. Prie „Levandų festivalio“ prisijungia ir „Lazdijų žirgininkai“ siūlydami pajodinėjimą su karieta po kaimelio apylinkes. Taip pat vietiniai verslininkai siūlo įsigyti įvairios produkcijos, nuo bižuterijos, keramikos gaminių, natūralių ranko darbo muilų iki duonos ir pyrago gaminių, medaus, šimtalapio, popkornų ir kruasanų. Vaikams įrengiamos supynės, galima pašokinėti ant batuto. O taip pat galima sudalyvauti loterijoje! Tikimės, jog ir šiais metais bus galima susitikti „Levandų festivalyje“ !

Visus norinčius aplankyti levandų laukus ar įsigyti produkcijos, pagamintos iš šių kvapiųjų augalų, prašome skambinti nurodytu kontaktiniu telefonu.
 

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Ni
    Nijolė Padomanskienė
    2022-07-11

    Labai nuostabus festivalis. Ačiū už Jūsų įdirbį