VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

"Pasienio fiesta 2022"

Po dviejų metų pertraukos sugrįžta viena didžiausių Lazdijų krašto šventė „Pasienio fiesta“!

„Šių metų renginyje kviesime ne tik gerai praleisti laiką, pasisemti teigiamos energijos dalyvaujant kultūriniuose ir pramoginiuose renginiuose, bet ir dar kartą susimąstyti, kiek daug mūsų gyvenime reiškia „sienos“, – teigia Lazdijų rajono merė Ausma Miškinienė.

,,Sienos ir skiria, ir jungia“ – tokia yra šių metų renginio idėja, tarp eilučių kalbanti apie gyvenimą skirtingose sienos pusėse, apie taikų ir negandų bei karo apniauktą dangų, žmonių likimus bei apie sunkią valandą tiesiant pagalbos ranką, tirpstančias sienas tarp žmonių.

„Pasienio fiestoje“ dvi dienas vyks koncertai, varžybos, mugės, o startą šiam renginiui duos birželio 3 d. (penktadienį) vyksianti „Bendrystės vakarienė“.

Birželio 4 d. (šeštadienį) „Pasienio fiesta“ nusidažys saulės ir dangaus spalvomis – visi dalyviai, svečiai, bendruomenės, įstaigos ir organizacijos bus kviečiamos dalyvauti vienijančioje eisenoje ir taip išreikšti palaikymą Ukrainai.

Na o vakare Lazdijų miesto parke šventinę dieną vainikuos meninė programa „Sienos ir skiria, ir jungia“, Garbės piliečio apdovanojimas. Renginio svečius džiugins žinomos Lietuvos grupės ir atlikėjai Kastytis Kerbedis, Gabrielius Vagelis, „Pikaso“, „Kryžkelė“, „Žiburys“.

Atsiliepimai

Komentuoti