VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Viešbutis "Gojus''

Viešbučiai

Restoranas - viešbutis „Gojus“ – išrankiems, vertinantiems  patogumą, komfortą ir europietiškos virtuvės šedevrus surengs išskirtinę šventę jums ir jūsų svečiams. Čia patogu švęsti vestuves, jubiliejus, krikštynas, kitas asmenines šventes, rengti įmonių banketus, ar konferencijas. Erdvioje banketų salėje telpa 70 svečių, restorane – daugiau kaip 30.  Tai visas paslaugų kompleksas jūsų šventei, pramogai ir poilsiui vienu metu. Čia jus palepinsime ne tik ypatingo skonio gurmaniškais patiekalais, bet ir kelių rūšių pirčių bei sukūrinės vonios malonumais. Jūsų mylimam žmogui ar jubiliatui geriausia dovana – spa procedūros proto ir sielos atgaivai. Mėgstantiems aktyvų poilsį „Gojuje“ įrengta sportinių užsiėmimų salė, vakarais virstanti kino filmų erdve. Po gausybės pramogų jūsų laukia ramus poilsis jaukiuose apartamentuose. Čia gali nakvoti 18 svečių. Restoranas - viešbutis „Gojus“ – jūsų verslui bei asmeninėms šventėms.

Taip pat norime pristatyti ir pakviesti apžiūrėti trečiame aukšte įsikūrusią mūsų Didelio Namo mažą istorinį ekspozicijų kampelį, kurį sukūrė Rūta ir Gintas.
Šios ekspozicijos uoga ant torto yra Sofijos Kanaverskytės kūrinys - paveikslas pavadinimu “Vertybių perkainavimas”. Apie jį autorė sako taip:
“Šiandien visas pasaulis virtęs prekystaliu. Žmonių santykiai grįsti pinigais: ir politiniai, ir kultūriniai, ir religiniai bei asmeniniai. Kristus, paėmęs į ranką rimbą, užsimoja ant pinigų srauto, reikšdamas savo požiūrį į sureikšmintą piniginę vertę. Kur dingo dvasinės vertybės.‘‘
Materialinės vertybės visada išlieka. Jos gyvos daiktuose, nuotraukose, prisiminimuose. Dvasines vertybes mes kiekvienas puoselėjame, norėdami išlikti didžiais žmonėmis. 

Ekspoziciją galite apžiūrėti nemokamai restorano darbo valandomis.

Seniūnija

Lazdijų miesto

Atsiliepimai

Komentuoti
  • ES
    ESCINSEL
    2023-06-28

    FANTASTYKC ,