Sodyba „Silvestro dvaras“

Kaimo turizmo sodybos

Pavargę po kelionės ar ieškantys poilsio kaimiškoje aplinkoje, maloniai kviečiami pailsėti dviejų aukštų rąstinuose nameliuose. Pirmajame namelio aukšte yra svetainė su miegama sofa-lova ir virtuvėle, WC su dušo kabina. Antrajame aukšte – miegamasis (su dviem, trim dvigulėmis lovomis), TV. Prie kiekvieno namelio įrengtos pavėsinės ir laužavietės.

Kviečiame apsilankyti rusiškoje pirtyje su priepirčiu kompanijai iki 15 asmenų. Antrame pirties pastato aukšte yra miegamos vietos, WC.

Kviečiame sodyboje švęsti vestuves, krikštynas, gimtadienį ar kitą šeimos šventę, taip pat įmonės kolektyvo vakarėlį; rengti mokymus bei seminarus. Jūsų šventei siūlome 50 vietų salę didžiojoje pavėsinėje. Galime organizuoti šventines vaišes, salės bei stalo dekoravimą, svečių aptarnavimą. Jūsų renginio dalyviams - nakvynė sodybos nameliuose su patogumais.

Vasarą dideliame sodybos kieme Jūsų paslaugoms: krepšinio, futbolo ir tinklinio aikštelės, didelė vaikų žaidimų aikštelė,  valtys. Sodyboje ’’Silvestro Dvaras’’ organizuojama žūklė privačiame ežere.

Seniūnija

Veisiejų

Atsiliepimai

Komentuoti