VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Sodyba „Pas Vytą“

Kaimo turizmo sodybos

Kaimo sodyba „Pas Vytą“ prie ežero – taip pat puiki vieta ramiam, rekreaciniam poilsiui. Įrengti rastiniai namai siūlo visus patogumus, reikalingus komfortabiliam poilsiui. Visų namų langai žvelgia į skaidrų Galsto ežerą, rytais mirgantį nuo tekančios saulės spindulių, vakarais – supamą lengvų miglų šydais.
Plačioje sodybos ežero pakrantėje yra tinklinio aikštelė, batutas – mažiesiems poilsiautojams, supynės. Kiekvienas namas turi savo terasą, atskirą kepsninę ar pavėsinę. Galsto ežeras kviečia pažvejoti, pasiirstyti valtimi ar vandens dviračiu, išsimaudyti ar pasinerti po kaitrios pirtelės. Lauko kepsninės padės Jums išsikepti ar išrūkyti sužvejotą laimikį ar atsivežtą kepsnį.

Kaimo turizmo sodyba „Pas Vytą“ prie ežero – puiki vieta surengti vestuvių šventę. Čia rasite viską jaukioms šeimų bei draugų šventėms ar poilsio renginiams. Plačioje sodybos ežero pakrantėje įrengti keturi rąstiniai namai, su visais patogumais, pradedant pokylio salėmis, miegamaisiais ir baigiant pirtimis bei lauko kepsninėmis.

Seniūnija

Kučiūnų

Atsiliepimai

Komentuoti