VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Sodyba „Mikališkė“

Kaimo turizmo sodybos

Sodyboje galite apsistoti savaitgaliui arba darbo dienomis. Apsistoję  poilsiui, galėsite mėgautis  visiška ramybe, nes sodybą supa miškas , laukai, pelkė, kurioje tiek rytą, tiek dienos metu, tiek vakare galėsite klausytis natūralios gamtos muzikos – įvairiausių paukščių balsų. Netoliese esančiame miške galėsite pasirinkti uogų ir grybų, pagaliau, paklaidžioti po žydinčias pievas… Sodyboje yra dirbtinis vandens telkinys – tvenkinys, kuriame gyvena žuvys. Mėgstantys žvejybą, draugiškai sutarus, galės patenkinti savo norą-sugauti savo didžiausią, o galbūt pirmąjį gyvenime laimikį. Vakarais galėsite mėgautis pirties ir kubilo teikiamais malonumais.

Sodyboje yra didelė lauko pavėsinė, kurioje rasite kaimišką krosnį su duonkepe, virykle, orkaite ir židiniu. Taip pat pavėsinėje yra mini virtuvėlė su kriaukle, indukcine virykle ir šaldytuvu. Yra visi būtini indai. Pavėsinėje laisvai telpa apie 25 žmonės, todėl galėsite ne tik ilsėtis, bet ir švęsti šeimos šventes, gimtadienius , klasės draugų susitikimus ar kitas svarbias progas. Lauke yra kepsninė, kurioje galėsite išsikepti mėsos kepsnį ar šašlyką.

Mėgstantiems aktyvų poilsį sodybos šeimininkai siūlo vieną iš poilsio dienų skirti pasiplaukiojimui  baidarėmis Baltosios Ančios ar Maros upėmis. Sodybos teritorijoje galėsite pažaisti tinklinį, petankę, kroketą ir kitus lauko žaidimus.

Sodyba Mikališkė laisvai talpina 20 žmonių. Pageidaujant 2 svečiai gali miegoti namo svetainėje , dvivietėje sofoje, galima pastatyti dar ir papildomų išleidžiamų lovų 2-3 svečiams. Norintys , gali sodyboje pasistatyti palapines, jeigu draugų kompanija šiek tiek didesnė, negu galime talpinti patalpose. Pagrindiniame sodybos pastate yra 5 miegamieji kambariai ( 3-dviviečiai, 1- trivietis, 1- keturvietis), svetainėje, svečiams pageidaujant gali miegoti 2 arba 3 žmonės). Sodybos pirties antrajame aukšte yra 7 miegamos vietos bendroje erdvėje ( 3 dvivietės ir 1 vienvietė lova). Pagrindiniame name yra tualetas ir dušas, dar vienas  tualetas-lauko.

Naujas mūsų kūrinys - Vila Monika! 

Jeigu planuojate šventes, gimtadienius ar kitus paminėjimus, nuo kovo 15 d., balandį, gegužę, spalį kviečiame rezervuoti mūsų naują sodybą Vila Monika! Galite rezervuoti patalpas pobuviams be arba su nakvyne iki 24 žmonių. Salėje švęsti gali iki 35 žmonių. Likusiais, vasaros mėnesiais, pirmenybę apsistoti sodyboje Vila Monika teikiame baidariuotojams.

Jeigu sudomino, susisiekite tel. +37068679260

Seniūnija

Kapčiamiesčio

Atsiliepimai

Komentuoti