VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Pirtis Panarvė

Kaimo turizmo sodybos

Sodyba randasi Lazdijų r., Panarvės km., visai šalia Lazdijų hipodromas iki Lazdijų miesto 2 km. Privati teritorija nuostabi gamta, tvenkinys maudynėms ir žvejybai, tvenkinys tinkamas maudytis ir vaikučiams, tvenkinyje galima paplaukioti vandens dviračiu.

Taip pat vaikučiams yra įrengtas batutas, smėlio dėžė, supynės. Turiningam poilsiui Jūsų laukia tinklinis, krepšinis, cornholio žaidimas, smiginis, bei stalo teniso ir biliardo stalas.

Atsipalaiduoti galėsite sūkurinėje vonioje ar hidro masažinime kubile, pirties mėgėjams yra įrengta sauna ir atsigaivinimui kubiliukas su šulinio vandeniu.

Kulinarinius sugebėjimus galėsite išbandyti kamado kepsninėje ar uzbekiškame tandyre, Jūsų patogumui įrengta lauko virtuvė, taip pat yra tradicinė šašlykinė ir katiliukas ant laužo.

Galime pasiūlyti septynias dvivietes miegamas vietas, teritorija palapinių statymui, vietų šventei iki 20 asmenų namelyje, šiltuoju sezonu pavėsinėje vietų šventei 30-35. Sodyboje yra du TV, muzikos grotuvai lauke ir viduje, šviesos muzika, internetas. Sodyboje poilsiauja viena kompanija, be pašalinių, be kaimynų. Atvykimas nuo 15 val., išvykimas iki 12 val.

 

Seniūnija

Lazdijų

Atsiliepimai

Komentuoti