VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Kempingas "Saulėtekis"

Kempingai

Kempingas „Saulėtekis“ įsikūręs prie vieno iš švariausių Lietuvos ežerų – Snaigyno ežero, netoli Veisiejų miestelio. Veisiejai – vienas gražiausių miestelių Pietų Lietuvoje. Snaigyno ežeras lyg upė nusidriekęs iš Šiaurės į Pietus.

Turistams siūlome tiek aktyvų, tiek ramų poilsį gamtoje. Čia galima įsikurti palapinėse arba mobiliuose nameliuose, o norintiems komforto – stacionariame namelyje.

Kempingo svečiai gali ramiai laiką leisti prie laužo ar jaukiose medinėse pavėsinėse, patys pasigaminti maistą tam įrengtose laužavietėse, vakare – atsigaivinti garinėje pirtyje ar kubile.

Pas mus galite išsinuomoti baidares, pabandyti plaukimą su irklente, taip pat siūlome išmėginti dviviečius ar keturviečius vandens dviračius, kuriuose tilpsite su visa šeima. Mėgstantiems žvejybą galime išnuomoti medinę valtį.
 
Kempinge „Saulėtekis“ priimamos įvairių dydžių poilsiautojų grupės: vienu metu gali poilsiauti iki 100 žmonių. Tai tinkamiausia vieta Jūsų pobūviams gamtoje: giminės susibūrimams, išleistuvėms, klasės susitikimams, sąskrydžiams, kolektyvo iškyloms ir kitiems renginiams.

Atsiliepimai

Komentuoti
  • Li
    Linas
    2023-06-11

    Puikus ežeras ,gamta,puikūs šeimininkai Viskas puiku