VšĮ „Lazdijų turizmo informacinis centras“

Pirties nuoma

"Garinukė" - garinės pirties ir salės nuoma Lazdijuose. VIETA MAŽAI JŪSŲ ŠVENTEI. Garinės pirties ir salės (iki 20 asm.) nuoma Lazdijų mieste, Turistų g. 98. Yra virtuvėlė su visais reikalingais indais ir įrankiais, poilsio kambarėlis, šašlykinė, muzikinė kolonėlė, wifi. Privati teritorija.

Kreiptis telefonu 8 616 96 887
Facebooke ,,Garinukė"

Nuomos kaina nuo 50 iki 150 eurų (individualiai pagal situaciją), pvz. pirtis iki 6 asm. iki 4 val. darbo dienomis 50 eurų. Salė 100 eurų. Salė + pirtis 150 eurų.

"Briedinukė" - mobili pirtis, turinti erdvų priešpirtį ir talpinanti 6-8 žmones. Pirtis su panoraminiu langu, todėl kartu galėsite mėgautis ir gamtos vaizdais. Kartu su pirtimi pristatomas pilnas komplektas - vantos, pirties kepurės, eteriniai aliejai, pasėtukai, rankšluosčiai, kubiliukai su samčiais, pirties šepetys. Taip pat pirtyje yra termometras, higrometras ir smėlio laikrodis. Įrengtas LED apšvietimas pirties viduje bei lauko apšvietimas. Pakura išorinė, todėl pirtis greitai įšyla, jeigu yra pageidavimas už papildomą kainą galime pasirūpinti malkomis. Pristatome į jūsų norimą vietą, Lazdijų rajone pristatymas nemokamas.
 

Kreiptis telefonu - 8 620 79 294
Facebook – Briedinukė

Kaina pirmadienis-ketvirtadienis- pirties nuoma parai-80eur; nuoma 2 paroms-120 eur; nuoma 3 paroms- 140 eur.

Kaina penktadienis-sekmadienis- pirties nuoma parai-90eur; nuoma 2 paroms-130 eur; nuoma 3 paroms- 150 eur

"Pinčiuko mobili pirtis ir kubilas" - Tai puiki pramoga po atviru dangumi Jūsų kieme, sodyboje ar tiesiog gamtoje, bet kuriai progai ir bet kuriuo metų laiku. Kubilo komplektacija: Hidromasažo sistema, LED apšvietimas, galingas išorinis pečius, telpa 6-8 asmenys.

Kaina:
70€ para, dvi paros 100€.
Kubilo transportavimas - 0,5€/km.

Pirties komplektacija: Galingas išorinis pečius, vandens pašildymo talpa, termometras - hidrometras, smėlio laikrodis, apšvietimas 230V ir 12V, gultų ilgis 3 m, telpa 8-10 asmenų.

Kaina:
90€ para, dvi paros 130€.
Pirties transportavimas - 0,5€/km.

Kreiptis telefonu - +37062300820
Facebook – "Pinčiuko mobili pirtis ir kubilas"

"Dzūkiška bičiulių pirtis" ,esanti Znicos k. 1, Šventežerio sen., Lazdijų r., skleidžia Lietuviškos pirties dvasią, moko žmones pažinti sveiką, gerą pirtį ir gerą garą.

Pirtis randasi ant vandens telkinio kranto, yra terasa poilsiui, masažo stalas. Krosnis yra pastovaus kūrenimo, garas minkštas ir švelnus. Jį skleidžia iš Dusios ežero suvežti akmenys. Aprūpiname vantomis, yra didelis arbatų, hidrolatų pasirinkimas. Atliekamos įvairios procedūros su medumi, gintaru, maltais kaštonais, šokoladu ir kt. Šioje pirtyje yra visada laukiami tikrai mėgstantys Lietuvišką pirtį su visais jos papročiais ir apeigomis.

Pirtį veda šeimininkai – Lietuviškos pirties bičiulių draugijos nariai Rimantas ir Irena.

Kreiptis tel. +370 633 59539
Facebooke -Dzūkiška bičiulių pirtis