Svarbi informacija dėl Užgavėnių

Užgavėnės Lazdijuose keičia formatą: vietoje garsių linksmybių - vienijantys atsisveikinimai su žiema ir Ukrainos palaikymas.

Tradiciškai linksmai šėlioti tikrai ne laikas, tačiau susitelkti, susitikti ir vieningai prasmingomis dainomis ir žodžiais palaikyti Ukrainą ir už laisvę kovojančius jos žmones reikia labiau nei bet kada anksčiau.

Tad šiais metais nešėliosime ir tradiciškai trankiai Užgavėnių nešvęsime, bet susitiksime ir būsime kartu. Grožėsimės vaikų, jaunimo, bendruomenių pagamintomis kaukėmis, kviesime dalyvauti edukacinėse programose ir iš širdies dainuosime viltingas dainas. Palaikysime už laisvę kovojančius ukrainiečius.

Labai tikimės, jog Užgavėnių laužuose sudegs visos negandos, galią praras agresoriai, o prieš juos kovojantys - nepraras stiprybės bei vilties.

Lai kultūra ir kultūros centro veikla tampa vilties šaltiniu mums visiems, juk būtent kultūra, istorija ir papročiai yra mūsų valstybės pamatas!

Semkimės vidinės stiprybės iš Martin Luther žodžių: „Net jei ir žinočiau, kad ryt įvyks pasaulio pabaiga, aš vistiek sodinčiau savo obelis...“

Atsiliepimai

Komentuoti