Penkios svarbiausios taisyklės išsiruošus į gamtą

Šiandien minima Tarptautinė motinos Žemės diena. Lazdijų TIC primena, kokios svarbiausios 5 taisyklės išsiruošus į gamtą.

  1. Jei prie vandens telkinio vykstate automobiliu, nepamirškite, jog draudžiama statyti motorines transporto priemones arčiau kaip 25 m iki vandens telkinio kranto.
  2. Prieš pradėdami žvejybą ir žvejybos metu asmenys privalo visas komunalines atliekas, esančias 5 metrų spinduliu nuo žvejybos vietos, surinkti ir paskui išvežti į komunalinių atliekų surinkimo konteinerius.
  3. Motorinėmis transporto priemonėmis įvažiuoti į mišką ir po jį važinėti galima tik keliais. Statyti transporto priemones miškuose galima tik tam skirtose stovėjimo (parkavimo) aikštelėse arba kelio pakraštyje, užtikrinant galimybę keliu važiuoti kitoms transporto priemonėms. Statant transporto priemonę kelio pakraštyje, būtina stengtis neužvažiuoti ant samanų, kerpių, uogienojų. Primename, kad išvažinėta pieva ar miško paklotė nėra kelias.
  4. Fiziniams asmenims miške draudžiama kurti laužus ir naudoti atvirą ugnį (išskyrus viešojo naudojimo poilsio objektuose įrengtas ir atitinkamai pažymėtas laužavietes), mėtyti neužgesintus degtukus, nuorūkas ir kitus daiktus, galinčius sukelti gaisrą.
  5. Atsakingiems poilsiautojams tikrai nereikia kalbėti apie tai, kad šiukšlinti negalima.

Daugiau informacijos: https://am.lrv.lt/lt/naujienos/prasideda-aplinkosaugine-akcija-poilsiauk-atsakingai-5-svarbiausios-taisykles?fbclid=IwAR0xig2mC4PQeastCwYTMe4NKm6OMH99K803DZ6C-HQBx8uUywoGzfOVEoI

Atsiliepimai

Komentuoti