Kvietimas dalyvauti priemonėje valstybės kompensacijai gauti

https://stayin.lithuania.travel/register?&utm_source=Naujienlai%C5%A1kis&utm_medium=email&utm_campaign=kvietimas_dalyvauti_priemoneje_valstybes_kompensacijai_gauti&utm_term=2021-08-30

Aktuali informacija apie Ekonomikos ir inovacijų ministerijos iniciatyva įgyvendinamą priemonę „Kompensavimas apgyvendinimo paslaugų teikėjams už turistams suteiktą trečiąją nakvynę“. Jos metu, nuo rugsėjo 1 d. iki š. m. lapkričio 8 d., apgyvendinimo paslaugų teikėjai turės galimybę pasinaudoti valstybės suteikiama kompensacija – turistams, turintiems specialų kodą bei įsigijusiems dvi nakvynes, trečiąją suteikti nemokamai.

Trečiosios nakvynės mokestį, siekiantį iki 65 Eur, padengs valstybė. Vienam apgyvendinimo paslaugų teikėjui, kaip de minimis pagalba, gali būti skirta iki 200 000 Eur kompensacija.

NORINT PASINAUDOTI ŠIA PRIEMONE YRA BŪTINA REGISTRACIJA - https://bit.ly/3nakvyne-registracija

Kaip viskas vyksta?

1) Užsiregistruokite. Registracijos formą galite rasti čia.

2) Priimkite užsakymą. Sulaukę užsakymo iš turisto, paprašykite pateikti gautą unikalų kodą.

3) Patikrinkite kodą. Per 72 val. nuo užsakymo gavimo, internatiniame įrankyje patikrinkite, ar unikalus turisto kodas galioja. Priskirkite jį savo įstaigai ir pažymėkite, kad kodas yra panaudotas.

4) Patvirtinkite užsakymą turistui. Jeigu kodas tvarkingas, patvirtinkite turistui jo užsakytas apgyvendinimo paslaugas. Jeigu kodas negalioja, nedelsiant svečią apie tai informuokite.

5) Suteikite paslaugą. Suteikite paslaugą ir priimkite turisto apmokėjimą už 2 nakvynes.

6) Užpildykite paraišką. Per 10 darbo dienų nuo pirmosios turisto nakvynės, internatiniame įrankyje užpildykite paraišką dėl kompensacijos skyrimo ir pateikite privalomus dokumentus.

7) Gaukite kompensaciją. Kompensaciją už suteiktas trečiosios nakvynės apgyvendinimo paslaugas gaukite iš Ekonomikos ir inovacijų ministerijos.

https://stayin.lithuania.travel/register...#

 

Atsiliepimai

Komentuoti